Frontem do mieszkańców… oby tak dalej

W dniu dzisiejszym wystartowały elektroniczne konsultacje z mieszkańcami w kwestii lokowania tablic radarowych na terenie naszej gminy. Wydarzenie jest w moim odczuciu świetnym ruchem Urzędu. Konsultacje przez internet dają możliwość wypowiedzenia się dużej ilości osób zamieszkałych w naszych wsiach. Dodatkowo, połączenie startu konsultacji z informacją SMS, wpisem w aplikacji BLISKO oraz na stronie www – BOMBA! – O TO WŁAŚNIE CHODZI! 

Formularz dotyczący tablic wypełnić można TUTAJ.

Przy okazji, dodam jeszcze, że na ostatniej sesji złożyłem wniosek właśnie z prośbą o to, by pojawianie się jakichkolwiek konsultacji było zawsze połączone z wykorzystaniem wszystkich kanałów komunikacji z obywatelami. Tak jak zapowiadałem, temat konsultacji jest w moim odczuciu bardzo ważny i zależy mi by maksymalizować ilość dobrze poinformowanych mieszkańców. Poniżej treść złożonego wniosku:

Wykorzystanie Biuletynu Informacji Publicznej i samej strony www jest niewystarczające. Mam nadzieję, że bieżący projekt wykorzystania e-formularza udowodni, że taka forma jest bardzo skuteczna.

Niezmiernie cieszę się, że ten temat udało się w końcu ruszyć. Myślę, że skorzystamy na tym wszyscy.

 

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

©radnykaminski